У 1929 році для розробки проєктів будівель, які використовувалися для потреб пошти та телеграфу у Другій Речі Посполитій, був утворений проєктний відділ в будівельному управлінні Міністерства пошти і телеграфу. Цим відділом керував архітектор Юліан Путтерман-Садловський.
Рівненський поштамт був збудований у 1935 р. (арх. Я. Найманн та Ю. Путтерман-Садловський). Являє собою яскравий зразок архітектури конструктивізму. Лаконічна горизонтальна брила, яка була поштукатурена цементним розчином, складається з двох частин: перший поверх потрактований як високий цоколь; нависаючі другий та третій поверхи підтримуються рядом циліндричних стовпів.
Ядром композиції плану є прямокутний операційний зал зі світловим ліхтарем на металевому каркасі, стіни якого підтримуються стрункими циліндричними стовпами. Інтер’єри продовжують тему технологічності: прозорі скляні перегородки, стрічкові вікна по периметру залу обрамлені металевими рамами. Бар’єр і стійки для обслуговування відвідувачів, столи, як і стовпи та підлога, оздоблені у техніці терраццо (мозаїчний бетон). Аналогічну систему оформлення інтер’єру та освіт лення (світловим ліхтарем) мало приміщення телеграфу та телетайпу у північній частині корпусу поштамту.
У період між двома світовими війнами поштамт в Рівному визнавався однією з найкращих будівель свого типу у Другій Речі Посполитій. Проте унікальність інтер’єрів операційного залу частково втрачена через проведену реконструкцію в 2010-х роках.