У Рівному відбулася презентація концепції МОХ

У Рівному відбулася презентація концепції першого Мультикультурного об’єднуваного хабу в одній із найстаріших будівель міста.

МОХ це середовище взаємодії для культурних менеджерів, це місце міських резиденцій для кураторів та культурних менеджерів з України та Європи; це інкубатор культурних проєктів, генератор ідей та база міського культурного фонду; це оператор програм наставництва та менторської підтримки, тощо. Одним словом МОХ – це те, що болить і те, що потрібне кожному культурному діячу міста, адже саме тут можна буде надихнутися, реалізувати та представити свої надбання.

Останні декілька місяців ми спільно з Агенцією економічного розвитку PPV плідно працювали над створенням концепції МОХу. За увесь час було проведено 2 стратегічні сесії, 14 онлайн зустрічей, опитали більше 50 дієвців культури Рівного, опрацювали n-кількість документів. І все це заради того аби підготувати концепцію хабу та презентувати її.

Якщо ви були на минулих зустрічах, то точно бачили перелік пропонованих культурними діячами просторів для розміщення МОХу. Цього разу ми пішли далі і провели остаточну презентацію концепції в одному з цих приміщень, а саме в Парковому флігелі (Русана, Яничарка)❗️🏛️

Цей будинок понад 200 років тому збудували ще князі Любомирські і як же символічно саме тут презентувати концепцію, адже князі Любомирські свого часу натхненно працювали над розвитком культури нашого міста: проводили мистецькі салони, організовували концерти, виставки, бали, запрошували митців, художників, скульпторів у Рівне.

На презентації МОХу обговорили завдання, функції, події та проєкти нашого хабу. Вже активно плануємо подальші зустрічі з ініціативними культурними митцями міста, які прагнуть змінити його на краще.

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#майструймо_місто_разом#рівнекультурне

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст несе відповідальність лише Управління Культури і туризму ВК Рівненської міської ради та ГО Агенція сталого розвитку міста, і він не відображає позиції Європейського Союзу.

Перейти до вмісту