Там, де…творчість: Студія гончарства “Теракота”

096 165 9813

“Створи місто своїми руками” – саме так можна декількома словами описати одну із майстерень міста – студію гончарства “Теракота”. Зараз ми трішки розповімо вам про цю майстерню та її унікальність для міста.

Власниками студії є подружжя Дмитро та Олена Яковишині. Вони розповідають, що натхненниками створення майстерні стали власні діти, яким дуже подобається гончарство та ліпка.

Тут ви можете відвідати різноманітні заняття з гончарства (групові та індивідуальні), сімейні та індивідуальні майстер-класи з виготовлення керамічного посуду та ліплення глини вручну.

Підписуйтесь на сторінку Теракоти у соц. мережах😉👇

А ще тут можна придбати дивовижні крафтові вироби – від звичайних глиняних чашок до свистків й ігрових дощечок із символікою нашого міста. Це може бути прекрасним сувеніром на згадку про наше Рівне як для туристів, так і для містян.

Тому, якщо ви шукаєте незвичний подарунок з Рівного для ваших друзів та знайомих – вам сюди. А ще краще – запропонувати зробити такий сувенірчик своїми руками, подарувавши подарунковий сертифікат на майстер-клас. Ви лише уявіть: своїми руками ви можете відтворити маленьку копію рівненського театру чи філармонії, улюбленої кав’ярні чи власний будинок! Прекрасний презент на згадку про місто.

Перейти до вмісту