Стратегія розвитку культури Рівного до 2030-х років

Впродовж восьми місяців спільнота стейкхолдерів культури Рівного разом з експертами PPV Knowledge Networks напрацьовувала спільний вектор розвитку сфери культури нашого міста на наступні 10 років. Все відбулося завдяки програмі #EU4Culture.

Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.

Презентація Стратегії
Повний текст Стратегії

Переглянути відео презентації Стратегії: https://www.youtube.com/watch?v=YXTPydJ2CXM&t=151s

Створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст несе відповідальність  лише управління культури та туризму ВК Рівненської міської ради та Агенція розвитку Рівного, і він не відображає позиції Європейського Союзу.

Проєкт «Стратегія розвитку культури Рівного» відбувся за фінансової підтримки Європейського союзу в межах програми «EU4Culture», що реалізується Goethe-Institut, Czech Centers, Danish Cultural Institute та Institut Français en Géorgie».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #майструймо_місто_разом

Перейти до вмісту