Валентина Люліч — українська поетеса, прозаїкиня, перекладачка, бардеса. Членкиня Національної спілки письменників України та Національної всеукраїнської музичної спілки, голова Асоціації діячів авторської пісні та співаної поезії Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, засновниця та керівниця ГО “Український клуб авторської пісні та співаної поезії”.

Ідейна натхненниця та одна із основних організаторів фестивалю сучасної української авторської пісні та співаної поезії “Словоспів”, засновниця та ведуча хіт-параду авторської пісні та співаної поезії “Словоспів”.

Людмила Люліч займалася організацією та проведенням міжнародного фестивалю української авторської пісні та співаної поезії “СЛОВОСПІВ” за участі відомих авторів виконавців, таких як Едуард Драч, Дмитро Лінартович, Валерій Марченко, Наталія Криничанка, Тарас Житинський та багатьох інших.

Авторці також належить організація та проведення фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні імені Павля Дуки. Валентина Люліч є засновником першої в України Асоціацією діячів авторської пісні та співаної поезії при Рівненському обласному відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, а також засновником та керівниклм Всеукраїнської премії за кращу авторську пісню “Я хочу жити в Україні”.

Письменниця створила ряд передач про українську авторську пісню на телеканалі “Ритм” та перший в Україні хіт-парад української авторської пісні та співаної поезії “СЛОВОСПІВ” на радіо RESPEKT.

Валентина Люліч займається розвитком та популяризацією сучасної української авторської пісні та співаної поезії, популяризація за допомогою співаної поезії доробків письменників-сучасників, класиків та розстріляного відродження, підняття важливих тем української національної боротьби, національної ідентичності, культури, в тому числі шляхом популяризації актуальної авторської пісні та поезії.

Підписуйтеся на сторінку Валентини в соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту