Симфонічний рок оркестр “Бревіс”

Джазова авангардова музика, проєкти фолькового та рокового формату. Неймовірне, багатогранне музичне шоу з оркестрових, вокальних та естрадно-балетних номерів – це все “BREVIS – симфонічний рок-оркестр, який запрошують на мега-події Рівного та великих міст України, а також на Міжнародні фестивалі і конкурси.

BREVIS – один з перших концертуючих оркестрів, який презентував Україні аранжування рок-пісень у супроводі симфонічного оркестру. У музичній історії колективу за 19 років є безліч проєктів рокового, фолькового та класичного формату.

BREVIS створений у 2004 р. Геннадієм Фіськовим та музикантами-однодумцями. У 2007 р. цьому творчому колективові присвоєно звання “народний”. 2018 року керівник і диригент рок-оркестру отримав звання “Заслужений працівник культури і мистецтва України”.

15 років тому в західній Україні це був перший такий рок-оркестр. Тепер у “BREVIS” — понад 400 гастрольних поїздок, як в Україні, так і у Європі.

У репертуарі — хіти легендарних рок-гуртів та виконавців Nazareth, Scorpions, Deep Purple, Metallica, Queen, Pink Floyd, Depeche Mode, Led Zeppelin, Bon Jovi, Europa, Michael Jackson, Robbie Williams у новому аранжуванні. А ще — аранжування на пісні рівненських гуртів Farinhate, Mangust, Мерва, ОТ Vinta, Чорні Черешні, М’яч Дредбол та луцьких гуртів Фіолет, Ріплей.

Симфонічний оркестр “BREVIS” – це справжній симбіоз мистецтва, проявом якого стало органічне поєднання професійного симфонічного оркестру, рок-музикантів , талановитих вокалістів та танцювальних номерів! Відчуй музику так як відчуває її оркестр “BREVIS”.

Перейти до вмісту