Рівненський зоопарк є однією з головних туристичних точок не лише Рівного, але й усього регіону. Тут мешкає близько 180 видів тварин.

Свою історію Рівненський зоопарк починає з 1982 року. А вже у 1998 рік отримав статус зоопарку загальнодержавного значення, а територію внесено в природно-заповідний фонд України.

Зоопарк поділений на так звані географічні зони і всі тварини проживають у тих зонах, де вони і мешкають у дикій природі. Таким чином тут є мешканці Африканської савани, Азії, Європи, Мадагаскару та Латинської Америки. Окрім того на території зоопарку є тераріум та Динопарк.

Рівненський зоопарк займається збереженням та відтворенням зникаючих видів тварин та пропагуванням природничих знань серед населення. Про кожну тварину можна дізнатися більш детально, ознайомившись з інформаційними стендами, отримати кваліфіковану інформацію у спеціалістів зоопарку, замовити екскурсію.

Щорічно в зоопарку відбуваються традиційні свята – відкриття сезону, день захисту дітей, день тигра, Африканська савана, Міжнародна ніч кажанів та інші. Щорічно наш зоопарк відвідує близько 200 тис. людей.

Для відвідувачів зоопарку розроблена зручна система вартості квитків: дорослий, дитячий, пільговий. А постійні відвідувачі можуть придбати річний абонемент, який дає змогу частіше
приходити в зоопарк за меншу вартість.

Підписуйтеся на сторінки Рівненського зоопарку в соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту