Олена Павлова – письменниця, художниця, журналістка, менеджерка культурних проєктів. Найвідоміший авторський проєкт мисткині — Кіт Інжир. Це відомий український комікс-персонаж, лідер думок з понад 50 тисяч фоловерів.

Олена Павлова – письменниця, художниця, журналістка, менеджерка культурних проєктів
Членкиня PEN Ukraine. Авторка проєкту “Кіт Інжир” – комікс-персонаж, що популяризує читання та українську культуру. Інжир має понад 50 тисяч читачів у соцмережах, і навіть потрапив до шкільних підручників.

Раніше Олена очолювала відділ культури журналу «Країна», була шеф-редакторкою сайту Osvitoria.Media. Нині займається власними культурними проєктами, а також активно долучається до реалізації інших. До прикладу вона є однією з героїнь освітньої настільної гри “Критикотики” з розвитку критичного мислення. Також Олена є експерткою Українського інституту книги у програмі поповнення фондів публічних бібліотек та кураторкою читацького поетичного клубу “Клепсида” у “Дзизі” у Львові, де щомісяця читають та обговорюють вірші українських класиків.

У проєкті “Гра слів” пані Олена організовує креативні поетичні читання, як-от благодійний вечір “Фемінітив Party” на підтримку жінок у звільнених з-під окупації територій. Першу поетичну збірку “Шкіра міст” презентувала у Києві за два тижні до повномасштабної війни. Це далеко не всі досягнення мисткині щодня вона натхненно працює для своєї кількатисячної авдиторії задля розвитку не лише культури, але й рівня освіти в Україні.

Підписуйтеся на Олену у соц. мережах😉👇

Перейти до вмісту