Олена Медведєва | Громадська організація “Центр креативу”

Олена Медведєва — дитяча письменниця з Рівного, журналістка. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, лауреат літературних премій ім. Михайла Дубова та Уласа Самчука. У 2021 році Рівненською міською радою визнана “Гордістю міста”.

Встановила Національний рекорд України – вишила вручну найбільшу книгу-фоліант – Євангеліє від св. Матвія. У 2021 році встановила другий Національний та світовий рекорди в номінації “Мистецтво” з вишиваними артбуками.

Олена Медведєва є ініціаторкою створення авторського видавництва книг ручної роботи “Креативна книга”. Саме їй належить ідея щодо започаткування мистецького книготворення, індивідуального виготовлення недрукованих, зокрема вишитих, книг.

На сьогодні колекція “Креативних книг” налічує понад тридцять видань, які не мають аналогів в Україні та світі. Серед них ексклюзивний, вишитий без скорочення, “Кобзар” Тараса Шевченка 1840 року, вишита книга-фоліант Івана Франка “Народна пісня”, до якої увійшла патріотична та пісенна лірика великого Каменяра, гаптована книга 72-ох поезій Ліни Костенко “Я поцілую мальву у щоку”, вишивані вручну без скорочення “Лісова пісня” Лесі Українки та чотири Євангелія українською мовою.

Олена Медведєва є автором книг для дітей: “Золоте Курча”, “По цей бік неба” (2-ві частини), “Рівненський буквар” (Найкраще видання Рівненщини для дітей 2018 року), та “Рівненський буквар-2” (увійшов до десяти найпопулярніших книг у 2023 році за версією “Рівнекниги”).

Також Олена Анатоліївна є офіційним автором трьох вишиваних шрифтів, власником торговельної марки “Креативна книга”, головою громадської організації “Центр креативу”, громадською діячкою, волонтеркою. У своєму доробку має серію анімаційних фільмів для дітей та дорослих “Креативна книга презентує”.

Підписуйтесь на сторінки Олени Медведєвої у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту