Олексій Огонь | художник, дизайнер, автор “Творча оселя”

Олексій Огонь — рівненський автор та дизайнер, разом із дружиною мають авторську сувенірну кондитерську кав’ярню Творча Оселя. Вже не один рік талановитий дизайнер та художник займається брендингом Рівного, популяризує його на новому якісному рівні.

Творча оселя

Ніщо так не розповідає про митця, як його твори, а у Олексія, своєю чергою, є справжнє дітище – авторська сувенірна, кондитерська кав’ярня “Творча Оселя”. Автором і дизайнером є – Огонь Олексій і його дружина Ліля.

Незрівнянні тістечка, екологічні сувеніри, унікальні роботи художників і крафтових місцевих майстрів з кераміки та дерева. І все це прекрасно гармоніює в одному місці! Саме тут можна буквально відчути місто на смак! Справа в тім, що солодощі в цьому закладі не звичайні, а теж дещо сувенірні – у формі знакових будівель міста, як от наприклад, філармонії чи театру. Також тут ви можете спробувати на смак навіть бурштин в десерті “Копальня”.

Тут ви віднайдете тематичні та, що важливо, екологічні сувеніри Рівного, від статуеток й картин до мапи Рівненщини чи “рівненської” шахматної дошки. Поряд із закладом, до речі, нещодавно облаштували майданчик із великими кольоровими літерами, які складаються в слово “Рівне”. Це локація для танців, для співів, для малювання, для фотографії. Словом – для рівнян та гостей міста і втілення їхніх творчих ідей. Що вкотре підтверджує ідіому: “Рівне – місто творчих людей”.

Олексій Огонь | Брендинг міста

Олексій Огонь це рівнянин, який творить культуру міста. Який створив і продовжує створювати бренд нашого міста. Його дітище “Творча оселя” улюблене місце як для туристів так і для мешканців, адже саме тут ти відчуваєш себе дійсно як вдома, як вдома у Рівному. На згадку про наше місто тут можна придбати сувеніри, при чому не просто магніт чи статуетку, а навіть рівненські шахи. Ну або ж замовити із собою будь-який тематичний десерт і привезти наприклад, Рівненську філармонію, у своє рідне місто.

Посилання на сторінки Олексія у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту