Олександра Корчевська-Цехош

Олександра Корчевська-Цехош – графічна та діджитал дизайнерка, арт-директорка та дизайн-інфлюенсер із Рівного, Україна. Автор курсу Історія українського дизайну – першого аналогічного в світі.

12 років досвіду в дизайні та 9 нагород, серед яких нагороди Ukrainian Creative Design Week, ADC*UA та TDC Certificate of Typographic Excellence (2023). Також у 2023 році стала стипендіаткою Adobe Creative Residency Community Fund.

Олександра активно співпрацює зі світовими компаніями та організаціями. Вона займається розробкою стратегій для розвитку місцевих дизайнерських спільнот і інновацій для майбутнього творчих професій у Східній Європі. Вона співпрацює з такими великими організаціями, як UNICEF, USAID, ПРООН та інші. Керувала дизайн-відділом медіа-стартапу під NDA.

У ТОР-100 Ukrainian Creativity and Craft Ranking посіла 60 місце серед всіх українських дизайн-студій та дизайнерів (2019).

Також, мисткиня працює викладачкою в освітніх проектах Projector Creative & Tech Online Institute та Школі медіакомунікацій та журналістики Українського Католицького Університету.

Має досвід співпраці у двох американських стартапах (Сан-Франциско та Нью-Йорк), з європейськими і американськими замовниками, з Нацбанком України, розробляла візуальний стиль та брендбук “Рівненщини туристичної”, основи брендингу НУВГП. У якості волонтерської роботи допомагає Римсько-Католицькій Церкві в Україні у створенні візуалу для її потреб.

Підписуйтеся на сторінки Олександри у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту