Олександр Харват | Музей фотографії, ГО “Український Центр фотомистецтва”, Школа фотографії

Олександр Харват – видатний український фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), Майстер FIAP, член Національної Спілки журналістів України, член Національної Спілки краєзнавців України, Посол Миру.

З 1999 року — член Спілки фотохудожників України, з 2000 по 2004 роки — голова Рівненської обласної організації Національної Спілки фотохудожників України. Мав персональні виставки в Україні, Румунії, Угорщині, Словаччині, Польщі, Китаї, Росії, Індії, Чехії, Італії та ін.

Автор фотопроєкту «Обличчя Планети Земля» в рамках якого були проведено понад 110 персональних виставок: «Від Парижа до Сіднея. Подорожні нотатки», «Судан: спека, пісок, люди», тощо. Відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват отримав золоту медаль Міжнародного фотоконкурсу “Bardaf International Exhibition”.

Музей фотографії

В березні 2024 року Музею фотографії, власником і ідейником якого є Олександр Харват, виповнюється 10 років. В експозиції – фотокамери та інше обладнання, що використовували для зйомки, починаючи з кінця ХІХ століття. Загалом це майже тисяча експонатів, їх пан Олександр збирав 11 років. У музеї можна подивитися світлини старого Рівного, афіші тутешніх фотовиставок різних часів і зворотні частини світлин, зроблених у перших ательє міста ще у довоєнний час.

Також на базі Музею діє Школа фотографії, засновником і вчителем, якої виступає також пан Олександр. Тут він навчає всіх охочих основ фотографії, розповідає все від “А” до “Я” аби поділитися своїми дорогоцінними знаннями з якогомога ширшою аудиторією.

Посилання на сторінки Олександра у соц. мережах 👇😊

Перейти до вмісту