Мистецьке об’єднання “Едельвейс”

Мистецьке об’єднання – це своєрідна школа хореографії зі своїми виховними, виконавськими, викладацькими та балетмейстерськими традиціями. Едельвейс – це найчисельніша творча родина Рівненщини. Протягом 35 років ансамбль є постійним учасником всіх міських заходів, переможцем не однієї сотні Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, автором та реалізатором масштабних проєктів, які завжди викликають захоплення глядачів.

30 років, відданих дітям, творчих, незабутніх, особливих років зростання, підвищення рівня професійності і, безумовно, любові до танцю, до ансамблю, до життя.

Керівником творчого колективу є заслужена працівниця культури України, кавалер ордену “Княгині Ольги” ІІІ ст. Людмила Супонькіна. Якщо помножити півтисячі, бо саме стільки зараз у ансамблі танцю “Едельвейс” рівнян, на три десятиліття, то вийде ціле місто. Місто, яке танцює, заряджає своєю енергією, стилем і досконалими “па”.

Творча родина “Едельвейс” – це три танцювальні колективи – два народних і один зразковий, але не обмежується хореографією – у складі об’єднання діє зразковий театр читця.

Едельвейс натхненно створює та реалізовує нові культурні проєкти, як у місті та і за його межами.

Підписуйтеся на сторінки Едельвейсу у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту