Максим Кідрук – український письменник, популяризатор науки та співзасновник видавництва нонфікшену та наукової фантастики “Бородатий Тамарин”. Автор проєкту “Теорія неймовірності” на Українському Радіо.

Письменник здійснив масштабний презентаційний тур із романом “Не озирайся і мовчи”, який охопив 100 міст України, було проведено майже 140 презентацій. Книга стала лонгселером, загальний наклад якого сягнув близько 60 тис. примірників.

Наприкінці 2022-го Макс Кідрук разом із дружиною, громадською діячкою та перекладачкою Тетяною Кідрук заснував видавництво нонфікшену та наукової фантастики “Бородатий Тамарин”. 1 січня 2023-го у видавництві вийшов друком роман Кідрука “Колонія”, перший із фантастичного циклу “Нові Темні Віки”.

Цикл присвячений колонізації Марса, стосункам між Землею-метрополією і Марсом-домініоном, а також політичним та екологічним проблемам на Землі у ХХII столітті. “Колонія” отримала позитивні відгуки як від критиків, так і від читачів, після першого тижня продажів очолила ТОП-20 мережі “Книгарня Є” та протрималася в топі 24 тижні поспіль. Станом на кінець 2023-го загальний наклад роману сягнув 37 тис. примірників. Вихід другої книги циклу — “Колапс” — заплановано на 2026-ий.

Протягом 2023 року Макс Кідрук здійснив два благодійних тури — Україною та містами Польщі, Німеччини, Австрії, Бельгії та Люксембургу. Прибуток із проданих книг та мерчу передав Волонтерському штабу “Ангар” для закупівлі дронів для Сил Оборони. Загальна сума — 1 349 000 грн.

Підписуйтеся на сторінки Максима в соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту