Іван Сівак – багаторазовий чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців на колісних кріслах. Іван Сівак є спортсменом-інструктором зі спортивних танців на кріслах колісних з 2006-го року. Багаторазовий чемпіон Світу та Європи.

У 2021 році на Кубку світу зі спортивних танців на візках Іван Сівак виборов три золоті медалі. На змаганнях в італійській Генуї він став кращим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.

Іван має в доробку не лише безліч особистих нагород, а і допомагає людям зі схожими травмами адаптуватися до життя та проводить мотиваційні зустрічі з українськими військовими, які отримали поранення внаслідок бойових дій. Переживши особисту втрату, спортсмен заохочує інших знаходити в собі сили продовжувати жити повноцінно.

Також Іван працює над доступністю міста, бо переконаний, що кожна людина має долучатися до покращення умов, в яких вона живе.

Підписуйтеся на сторінку Івана у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту