Громадська організація “Танцювальний клуб Флеш”

Танцювальний клуб “Флеш” це студія спортивно-бальних танців для дітей у Рівному. Також, на базі танцювального клубу стрімко розвивається Студія балету “Флеш”.

Танцювальний клуб “Флеш” за п’ятнадцять років існування виховав велику кількість спортсменів, артистів, чемпіонів області та призерів України, людей, які не уявляють свого життя без руху, без танцю. Вихованці неодноразово завойовували серця суддів всеукраїнського та міжнародного класу.

Танцювальний клуб “Флеш” є організатором одного з наймасштабніших проєктів у Західній Україні – Всеукраїнського фестивалю зі спортивно – бальних танців “Різдвяний бал”. До прикладу цьогоріч відбувся ювілейний двадцятий фестиваль взяли участь 850 учасників з усієї України.

Також клуб щороку організовує “Grand Spring Festival” – Всеукраїнський фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва. До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються танцювальні колективи, ансамблі, малі форми, дуети та солісти всіх напрямків незалежно від відомчого підпорядкування. Фестиваль – це чудова можливість учасникам творчих колективів побувати у чарівному, європейському містечку, показати свої таланти, підвищити свій творчий, професійний рівень під час виступу, обмінятися досягненнями, встановити контакти з колективами з різних куточків України, тощо.

Не так давно Флеш організував унікальну танцювальну виставу “Русальний тиждень. Загублена душа”. Неймовірна танцювальна вистава, з елементами української міфології та таємницями поліського краю, за мотивами твору Лесі Українки “Лісова пісня”.

Танцювальний клуб “Флеш” це організатор міжнародних заходів у Рівному, які завдяки відчуттю ритму роблять наше місто не лише культурним, але й туристичним центром для танцівників з різних куточків України та Європи.

Підписуйтеся на сторінки Флешу у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту