Публічна організація “Джаз клуб “ДжЕм”, яка організовує один із найбільших фестивалів в Україні – ART JAZZ. Це організатор джазових фестивалів зі світовим іменем – протягом 15 років джаз-клуб приєднується до проведення зимового транскордонного фестивалю JAZZ BEZ.

Розвиваємо українську культуру через підтримку джазової музики, розвиваємо молодих талантів з усієї країни через проведення фестивалів, різних освітніх заходів; популяризуємо український джаз і Рівненщину.

Вже 16 років Джаз-клуб “ДжЕм” організовує один із найбільших фестивалів в Україні – ART JAZZ, а також співпрацює із відомими джазовими клубами світу, наприклад з Люблінським. До слова, в 2023 році зробили перший колабораційний фестиваль з участю українських музикантів у Любліні.

  • Організували три джазові школи, ART JAZZ SCHOOL, де зібрали десятки музикантів з усієї України.
  • Провели школи мюзиклів під патронатом посольства США
  • Організували джазову школу разом з Палацом дітей та молоді та Етнічно-культурним центром “Веснянка”, де провели школу “Полісся та джаз”.

Джаз-клуб “ДжЕм” плідно працює не тільки на теренах України, але й далеко за її межами. Клуб організовує чимало спільних проєктів з посольствами США, Польщі, Франції, Німеччини, Австрії та представляє український джаз високого рівня на міжнародній арені.

Підписуйтеся на сторінки ДжЕму у соціальних мережах 😉👇

Перейти до вмісту