Давид Стеблюк – рівненський музикант, автор власних пісень, актор, ведучий. Учасник ток-шоу “Голос країни 8” в команді Сергія Бабкіна, Лауреат міської молодіжної премії імені Олександра Храпаченка в галузі театрального мистецтва.

Давид Стеблюк є автором та виконавцем пісні “Псевдоцартво”, кліп якої зібрав понад 180 тисяч переглядів у YouTube. Трек “Псевдоцарство” – приклад спільного бажання незалежної нації перемогти ворога та стерти його в попіл. Він показує, як ми, Українці, стали сильнішими та об’єднались заради спільної мети: бути вільними.

2014 рік став початком створення першого музичного гурту “HEARTFELT”, де Давид заявив про себе як автор тексту та музики, а також як вокаліст та ритм гітарист. Успіх гурту демонструвався на фестивалях: “Зашків” м. Зашків; “Горлиця” с. Марини; “LvivMusic” м. Львів; “Зла Нема” м. Рівне та інші. В 2015 році виступив з гуртом “MDS” на концерті репера Ярмака в місті Рівне.

Взимку 2018 року став учасником проекту “Голос Країни 8” в команді Сергія Бабкіна. В цьому ж році влаштувався в Рівненський академічний український обласний музично-драматичний театр артистом драми. Задіяний у таких виставах, як: “Господиня заїзду”, роль кавалера Ріпафрата; рок опера “Біла ворона”, роль менестреля; “Старий Ford Escort темно-синій”, роль Пауля; “Мартин Боруля”, роль Націєвського; “Брехня”, роль Тося.

Наразі Давид розпочинає власний навчальний канал для дітей “Містер Девід”.

Підписуйтеся на сторінки Давида в соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту