Центр студій політики пам’яті та публічної історії “Мнемоніка”

Громадська організація “Центр студій політики пам’яті та публічної історії “Мнемоніка” — це добровільне, незалежне, самоврядне неприбуткове громадське об’єднання, основною метою діяльності якого є наукові студії меморіальної політики та публічної історії, пошук, розробка і сприяння впровадженню їх оптимальних демократичних моделей у сферу політики пам’яті України.

Мнемоніка займається встановленням меморіальних знаків, присвячених історії недомінантних соціальних груп, а також формує інклюзивний меморіальний простір у містах України. Організація займається створенням сучасних освітніх інструментів для шкіл та вишів, які допомагають у вивченні мультикультурної історії України.

Більшість проєктів, які реалізовані ГО “Мнемоніка”, мали своєю цільовою аудиторією вчителів, викладачів, старшокласників та студентську молодь. Серед найбільш успішних проєктів:

Завдяки реалізації вищеназваних проєктів створено освітні інструменти для вчителів та викладачів, використання яких сприяло прилученню старшокласників та студентської молоді до демократичних цінностей, подоланню етнічних стереотипів в молодіжному середовищі, формуванню їх толерантності.

Підписуйтесь на Мнемоніку у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту