Андрій Пермяков – український поет, перекладач, театральний та естрадний виконавець. Громадський діяч, організатор низки літературних та музичних імпрез та перфомансів. Володар спеціальної відзнаки конкурсу “Коронація слова” за еквіритмічні переклади українською з англійської рок пісень.

Автор п’яти книг, артист та продюсер. Автор текстів англомовної української рок-опери “Orpheus and Eurydice forever” в репертуарі Dubai Opera. Автор лібрето та текстів пісень для сучасної української опери М. Брунського “Orpheus & Eurydice forever”.

Андрій Пермяков є багатогранним митцем Рівного, серед його здобутків три збірники віршів, п’ять альманахів, п’ять перекладів. Публікувався в англомовній антології сучасної української літератури Terra poetica. Фіналіст міжнародного літературного фестивалю “Арка Фест” Барселона 2018. Фахівець у сфері корпоративних та урядових та корпоративних комунікацій. Член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Радник Голови Рівненської ОДА з питань культури (2014 – 2015), тощо.

Серед безлічі досягнень автор виділяє наступні:

  • Презентація власної книги віршів та оповідань іспанською мовою «Ucrania. Los tiernos vencerán» на міжнародному книжковому ярмарку в Буенос-Айресі

  • Поетичні виступи та зустрічі із українським громадами, представниками Посольств та консульств та місцевої влади у Буенос-Айресі, Валенсії та Барселоні

  • Презентація книги «Залізна евакуація» у форматі документального театру на найбільших вокзалах України в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Рівне, за участі Наталії Сумської, Римми Зюбіної, акторів Харківського, Дніпровського та Рівненського театрів (2023). Презентації в Буенос-Айресі, Валенсії, Барселоні, Варшаві та Кракові.

  • Продюсер, співавтор, артист вистави-концерту “Бла-бла-ленд за лаштунками” з Н. Сумською та С. Лазо

  • Автор та виконавець власного музично-літературного перформансу “Вірші. Джаз. Сейшн.” разом з видатними джазовими музикантами України

  • Літературні читання у Верховній Раді України

Андрій Пермяков є учасником багатьох літературних фестивалів, театральних та телевізійних проектів та концертів. Неодноразово сам виступав, як організатор та ведучий мистецьких проєктів, благодійних та комерційних івентів і аукціонів.

Підписуйтеся на сторінци Андрія у соц. мережах 😉👇

Перейти до вмісту