Рівненська обласна філармонія

Рівненська обласна філармонія – місце, яке вабить не лише музичними симфоніями, але й своїм історичним минулим.

Рівненська обласна філармонія – місце, яке вабить не лише музичними симфоніями, але й своїм історичним минулим.
Це місце стало справді магічним, адже завдяки ньому рівняни та гості міста мають можливість подорожувати в просторі та часі. Тут можна перенестись у минуле, заплющити очі і слухати знамениту Симфонію № 3 Бетховена, чи Симфонію № 40 Моцарта,чи Симфонію № 4 Мендельсона написаних сотні років тому.

Проте тепер, окрім неймовірних музичних творів у Рівненській філармонії гості можуть відвідати екскурсії, квести, виставки у Мистецькому цоколі та навіть… одружитися. У філармонії діють безліч проєктів, зокрема:

Нині готується новий проєкт “Готичний сад Органного залу”, який передбачає створення архітектурно-ландшафтної концепції нового культурного та екологічного міського простору, що буде доступний для відвідувачів філармонії та відпочинку мешканців, туристів і гостей Рівного.

Проєкт допомагає привернути увагу громадськості до збереження ідентичності Рівного та локальної, незаслужено забутої історії, тим самим відкриваючи сторінки європейської культурної спадщини нашої громади.

Історія рівненського костелу святого Антонія могла б виглядати зовсім по-іншому, якби не втручання радянської влади, яка активно пропагувала атеїзм на Рівненщині. Під її рукою було багато рівненських храмів, і католицький костел святого Антонія не минув цього лиха. Хоча його залишки до наших днів дійшли, вони були спотворені внаслідок цього втручання. Більше про історію рівненської філармонії можна прочитати тут.

Нині це ж Рівненська обласна філармонія, двері якої завжди відкриті для рівнян та гостей міста. Тому запрошуємо вас відчути на собі історію нашого рідного Рівного на звук та на дотик.

Підписуйтесь на сторінки Рівненської філармонії у соц. мережах 😉👇

Рівненська обласна філармонія

Перейти до вмісту