Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 62-07-83, 63-45-89, 62-07-86

Написати нам

Заклади

 Комунальний заклад ” Міський Будинок культури”

Комунальний заклад ” Міський Будинок культури”

м. Рівне вул. Соборна 3 - д (0362) 62-09-14, 62-09-14 директор Стельмах Ольга Миколаївна) kzmbk60@ukr.net http://mbk.rv.ua/

 «Міський Будинок Культури» – комунальний заклад клубного типу, який впродовж 60 років впевнено тримає позицію лідера з-поміж численних культурно-просвітницьких закладів поліського краю. Його історія – це історія кількох поколінь талановитих, завзятих, творчих людей, які сприяють розширенню і збагаченню культурного простору нашого міста, сіють розумне, добре, вічне.

На базі Будинку культури функціонує 16 творчих колективів, серед яких 8 мають звання «народний», 1 - “заслужений” і 5 - «зразковий». Усі вони місцеві легенди, які є постійними учасниками практично усіх загальноміських та обласних заходів, дипломантами багатьох всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів. А ще вони постійно дарують глядачу свою творчість, даючи звітні концерти. Також в МБК діє народна студія декоративно-ужиткового мистецтва та народна фотостудія «Простір Фото».

МБК йде у ногу з часом та інноваціями, тому на базі закладу діє мультимедійна лабораторія «MediaLab». «MediaLab» – це культурно-освітня платформа, яка створена з метою використання сучасних мультимедійних, комп’ютерних та інших технологій для навчання, розвитку, розваг людей різних вікових категорій. 

В рамках діяльності медіалабораторіі будуть представлені:

  • студія відеоблогерів
  • майстер-класи від умільців народної студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК
  • уроки англійської мови для літніх людей з використанням мультимедійних технологій
  • уроки по фото «Від А до Я» для людей різних вікових категорій
  • майстер-класи по створенню відеокліпів
  • «Медіалаб ком’юніті», як майданчик для кіно та відео виробництва

Міський Будинок Культури є універсальним закладом, зручним для проведенням заходів різних типів – концертів, виставок, презентацій, майстер-класів, модних показів та багато іншого. На сцені вже виступало чимало відомих зірок, серед яких можемо згадати гурти «Антитіла», «Один в каное», «Rapsodie», «Volosi», співачок Світлану Тарабарову та Ніну Матвієнко, бандуриста-віртуоза Валентина Лисенко, театр-студію імпровізації «Чорний квадрат» та ін. А розкішна і простора Виставкова зала мала честь розмістити десятки цікавих експозицій, провести чимало акустичних концертів та зустріти багатьох цікавих гостей.

Ласкаво просимо до Міського Будинку Культури, який завжди дарує свято!

 

 

 

Поділитись в соцмережі: