Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 62-07-83, 63-45-89, 62-07-86

Написати нам

Заклади

Клуб с. Новий двір

Клуб с. Новий двір

м. Рівне, вул. Чорновола 101-е Директор Шавловський Олександр Антонович

 

Клуб розміщено у пристосованому приміщенні. В клубі є кіноконцертний зал на 140 місць, бібліотека, кімнати для гурткової роботи.

На базі клубу проводяться спільні заходи для учнів ЗОШ №16, жителів села Новий Двір, вечори відпочинку для молоді, діє дитячий вокальний ансамбль.

14 жовтня 2002 року з нагоди 60-річчя утворення УПА було відкрито пам’ятний знак односельцям, які загинули за волю України.

Клуб є осередком розвитку учнівської художньої самодіяльності. Діти тут займаються в різних гуртках, готують концерти, вечори, свята, залюбки користуються бібліотекою, яка доповнює шкільну.

За словами директора клубу Олександра Шавловського:

–  «Вересневий» – центр рок-руху рівненської  молоді й підлітків. Понад десять років тут організовують дозвілля новодвірцям і рівнянам хлопці з міста, зібрані в рок-ансабль «Yarudza DS» (керівник Андрій Луковець). Ансамбль є лауреатом і призером фестивалю «Червона рута».

Із  2004 року в клубі організовуємо фестиваль нової музики «Курок». На нього запрошуємо відомі рок-групи й обов’язково даємо можливість «засвітитися» новачкам, які не можуть потрапити на сцену. В нас виступали навіть рок-групи зі Львова, Харкова, Києва, Санкт-Петербурга, Англії, США, Франції, Німеччини.  На базі «Вересневого» організовуємо відбірковий тур ансамблів на  фестиваль «Тарас Бульба».

 

Поділитись в соцмережі: