Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам

Новини

Бібліотечні посиденьки, відео перегляд та осіння виставки у бібліотеках Рівненської ЦБС
20.09.2017

Бібліотечні посиденьки, відео перегляд та осіння виставки у бібліотеках Рівненської ЦБС

19 вересня в бібліотеці-філії №9 відвідувачі бібліотеки подорожували Україною - відкривали для себе нові місця, дізнавалися про їхню історію.
Протягом всього дня користувачам демонстрували слайд презентації: «Історичні та заповідні місця України» та «Пам’ятки природи України», адже як писав В.Симоненко «Україно! Доки жити буду, доти відкриватиму тебе». Україна має свою багатовікову історію, своєрідну культуру, літературу та мистецтво. Нам є чим пишатися, що цінувати. Віковічні гори та швидкоплинні ріки, темні печери і широкі степи, старовинні палаци, які дихають історією, нездоланні замки…Також у книгозбірні №9 в читальному залі для дошкільнят та учнів 1 – 9 класів провідний бібліотекар Вікторія Борисюк провела з маленькими користувачами бібліотеки вікторину «Ходить гарбуз по городу».  Діти відгадували, які овочі виросли на нашому городі та познайомилися з книжковою виставкою «Здрастуй, осінь золота, щедра і багата!», що була доповнена зібраними з поля овочами і фруктами з саду.

Цієї середи у дитячо-юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки Рівненської ЦБС відбулася зустріч з маленькими читачами. Бібліотекар провела бесіду «Книжковий дім чекає друзів» і розповіла дітям про незвичайні книжки світу.