Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам

Ingress

Офіційний сайт

ingress.com

Встановити гру:

Ingress - багатокористувацька рольова онлайн-гра з доповненою реальністю, створена NianticLabs@Google, випущеною для Android пристроїв.

Гравці у грі належать до однієї з двох фракцій, «Просвітлені» (представлені зеленим кольором) та «Опір» (синій). Ігровий процес дозволяє гравцям утворювати області території на поверхні землі за допомогою віртуальних зв'язків між віртуальними порталами, які є видимими через програмне забезпечення — гру Ingress. Мета гри полягає у завоюванні однією фракцією найбільшої кількості «Розумових одиниць» (Mind units) — приблизною кількістю людей на території що контролюється фракцією.

Історія

Науковий секретний експеримент у Франції створив ланцюгову реакцію та випустив особливу енергію (XM — Exotic Matter) по всьому світу. У результаті сформувалися портали в таких місцях, як пам'ятники, музеї та інші публічні місця. Вчені по всьому світу зайнялися дослідженням цієї енергії та порталів і незабаром було з'ясовано, що енергія пов'язана з Шейперами (Shapers). Це раса із паралельного світу, яка використовує портали для проникнення в наш світ зі свого виміру. В результаті людство розділилося на дві фракції — Просвітлені (Enlightened) та Опір (Resistance).

Просвітлені прагнуть допомогти Шейперам проникати в наш світ, щоб направити нас у нову еру технологій.

Опір бореться за те, щоб не допустити Шейперів в наш світ. Вони вважають, що зміни призведуть до занепаду цивілізації і Опір твердо переконаний у тому, що він захищає людство.

Геймплей

Гравець за допомогою програми представлений на карті у місці його фізичного розташування, що визначається за допомогою GPS. Карта має чорний фон, вулиці і будівлі позначені сірим кольором, проте не є підписаними. На карті видимими є портали (Portals), екзотична матерія (Exotic Matter), з'єднання (Links) та поля контролю (Control Fields).

Для взаємодії з об'єктами гравець повинен бути фізично розміщеним біля їхнього розташування. Мобільний клієнт представляє гравця, як маленький трикутник оточений колом, яке представляє зону, в якій можлива взаємодія.

Портали

Розробники гри заселили землю великою кількість порталів, що є видимі для тих, хто використовує ігрове програмне забезпечення. Вони пофарбовані в зелений, синій або сірий, в залежності від того хто їх контролює — Просвітлені, Опір або неконтрольовані. Портали тісно пов'язані з такими орієнтирами, як скульптури, пам'ятники архітектури, історичні споруди. Щільність порталів, як правило, найвища в густонаселених регіонах, особливо в центральних частинах великих міст та парках. Кожен портал може бути оснащений до восьми резонаторів і чотирьох модифікаторів. Неконтрольований портал не має жодних резонаторів. Щоб узяти портал під контроль фракції гравець розгортає на ньому резонатор.

Гравці самі можуть подавати заявки на створення нових порталів через фотографування пам'яток архітектури з обов'язковою GPS інформацією на фото та відправкою її розробникам.