Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам
На часі:

Незабаром

Сенсаційний інформаційний захід у Рівному!

Сенсаційний інформаційний захід у Рівному!
15:00 вул. Соборна, 12а

3 квітня 2018 року о 15:00 год. у залі засідань Рівненського міськвиконкому (вул. Соборна,12-а) відбудеться урочисте підписання контрактних документів Єврокомісії по проекту «Містичні підземелля Рівного.Культурна спадщина, як елемент інтерактивного вивчення локальної історії».

Під час заходу також відбудеться презентація передпроектної пропозиції та концепції 2-ї черги реконструкції «Зеленьки» у парку. Під час презентації буде оприлюднено концепцію візуального рішення елементів благоустрою та облаштовання входу до законсервованої та музеєфікованої памятки архітектури місцевого значення. До участі у презентації та подальшого обговорення презентованого запрошуються усі бажаючі! Вітається участь архітекторів, проектантів, фахівців містобудування, істориків, краєзнавці та журналістів. Даний проект реалізовуватиметься завдяки коштам Єврокомісії за співфінанування міської влади.

В заході прийматиме участь міський голова Рівного - Володимир Хомко та керівник сектору культури і громадянського суспільства Єврокомісії в Україні Тетяна Шульга.