Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам
На часі:

Незабаром

Тоня Матвієнко та симфонічний оркестр ”Bravisimo”

Тоня Матвієнко та симфонічний оркестр ”Bravisimo”
19:00 вул. Соборна, 3Д

Тоня Матвієнко та симфонічний оркестр "Bravisimo" їдуть у Рівне.

Незабаром українська співачка Тоня Матвієнко вирушить у тур містами України. Вже у квітні вона порадує своїх фанів виступами з симфонічним оркестром BRAVISIMO.

До музичної програми увійдуть хіти виконавиці, а також музичні твори династії Матвієнко. Адже, старт своєї кар’єри Тоня починала з виконання українських класичних творів. Тоді вона була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантаминашої країни. Тому, коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я - запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня”.

Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” її виступів.

“Я розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді. Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу – “наші” твори не повинні бути забутими”.

Дата : 10 квітня 2018 о 19:00
Місце : Міський Будинок Культури м. Рівне

Організатор : Tikhonov сoncert and event agency

Довідка за телефонами: 
+380 97 376 85 93
+380 66 555 79 86

Квитки можна придбати : 
- На сайті kasa.in.ua
- В касі Міського Будинку Культури м. Рівне
- Або в онлайн-магазині Tikhonov Agency ---https://www.facebook.com/pg/TikhonovAgency/shop/