Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Українська

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам

Незабаром

відкриття виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина»

відкриття виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина»
15:00 вул. Соборна, 3Д

3 січня – відкриття виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина». Виставкова зала МБК. Початок о 15:00 год. Виставка діятиме до 25 січня.

А доки ми всі затамували подих в очікуванні снігового дива та різдвяного настрою, Міський Будинок Культури вже готується вам його створити. Запрошуємо усіх на відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина», яке відбудеться 3 січня о 15:00 год у Виставковій залі МБК. 

Ми започаткували цікаву традицію робити нашу хуртовину тематичною, тож цьогоріч на вас чекає найрізноманітніша колекція різдвяних дзвіночків. Вони задзвенять як у металі, так і в дереві, красуватимуться у витинанках та на листівках, вражатимуть у кераміці, лозі та багатьох інших природних матеріалах. В експозиції будуть представлені роботи близько 30-ти майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини, Закарпаття, Львівщини, Волині та столиці. 
На відкритті вас чекатиме майстер-клас з виготовлення свічки від рівненської майстрині Ірини Віан, музичні дарунки та виступ учасника вокального шоу «Голос. Діти» 2 сезону Романа Парфенюка. 


Не пропустіть нагоди побачити першу і унікальну новорічну виставку 2018 року! Експозиція діятиме до 25 січня. Вхід вільний.