Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам

Працівники закладів культури Рівного, яким присвоєно почесне звання

Забута Борис Ізраїлович
березень 1990 р.

Забута Борис Ізраїлович

керівник народного вокально – інструментального тріо „Срібна терція” КЗ „Міський Будинок культури” (за сумісництвом)

заслужений працівник культури України

Жемчугова Євгенія Борисівна
березень 2009 р.

Жемчугова Євгенія Борисівна

Жемчугова Євгенія Борисівназа заслужений працівник культури України.

Жемчугова Євгенія Борисівна працює в КЗ "Міський Будинок культури" з 1983 року, після закінчення Київського Державного інституту культури. Будучи учасницею заслуженого ансамблю танцю України „Полісянка”, керувала дитячим хореографічним гуртком. За роки роботи в Будинку культури Жемчугова Є.Б. зарекомендувала себе здібним фахівцем та організатором. За досить короткий час на базі дитячої хореографічної студії створила хореографічний колектив, який згодом отримав звання „зразковий аматорський колектив” та назву „Полісяночка”.

Невірковець Петро Антонович
травень 2016 р.

Невірковець Петро Антонович

- керівник народного аматорського хору "Верес".

Невеликий спочатку хоровий гурток поступово перетворився у хоровий колектив, майстерність якого весь час зростає і досить швидко він стає одним з кращих хорів Рівненщини. В 1964 році колектив бере участь у фестивалі, присвяченому 150 річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка. Цього ж року хор вперше виступає на республіканському телебаченні і в цьому ж році йому присвоюється почесне звання "народний". Хор є лауреатом багатьох республіканських фестивалів самодіяльного мистецтва. У 1968 році керівником колективу стає випускник Рівненського державного музичного училища Петро Невірковець і ось уже 56 роки він уміло керує цим колективом. За ініціативи керівника хор обирає собі назву "Верес" під якою він відомий і сьогодні.

Марущак Віктор Семенович
травень 2016 р.

Марущак Віктор Семенович

Народний артист України Марущак Віктор Семенович працює керівником заслуженого ансамблю танцю України "Полісянка" КЗ "Міський Будинок культури" з 1980 року.

Марущак Віктор Семенович працює керівником заслуженого ансамблю танцю України "Полісянка" КЗ "Міський Будинок культури" з 1980 року. Це відомий на Рівненщині та Україні фахівець в жанрі хореографії. Ансамбль "Полісянка", яким керує Віктор Марущак, лауреат та дипломант чисельних Всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів та конкурсів. Він з успіхом виступав в Польщі, Білорусії, Німеччині, Болгарії, Румунії, Словаччині, Італії, Канаді, Франції та Молдові. Віктор Марущак неодноразвово був членом журі багатьох мистецьких фестивалів та конкурсів, які проходили в різних куточках України та за кордоном. Його вихованці працюють керівниками хореографічних колективів у багатьох містах України , артистами Національного ансамблю танцю України ім. П. Вірського.