Управління культури і туризму ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(0362) 26-08-19, 26-75-45, 26-08-37

Написати нам

Працівники закладів культури Рівного, яким присвоєно почесне звання

Забута Борис Ізраїлович
березень 1990 р.

Забута Борис Ізраїлович

Заслужений працівник культури України

Керівник народного вокально – інструментального тріо „Срібна терція” КЗ „Міський Будинок культури”

Жемчугова Євгенія Борисівна
березень 2009 р.

Жемчугова Євгенія Борисівна

Заслужений працівник культури України

Керівник зразкового ансамблю танцю “Полісяночка" КЗ "Міський будинок культури"

Невірковець Петро Антонович
травень 2016 р.

Невірковець Петро Антонович

Заслужений працівник культури України

керівник народного аматорського хору "Верес" КЗ "Міський будинок культури"

Левашов Олексій Володимирович
січень 2010 р.

Левашов Олексій Володимирович

Заслужений артист України

керівник заслуженого ансамблю танцю "Полісянка" КЗ "Міський будинок культури"

Кашперський Леонід Андрійович
січень 1985 р.

Кашперський Леонід Андрійович

Заслужений працівник культури України

Заступник директора Рівненської дитячої музичної школи №1 імені М.В. Лисенка

Ткачук Андрій Петрович
листопад -1 р.

Ткачук Андрій Петрович

Заслужений працівник культури України

Заступник начальника управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради

Косих Алла Никифорівна
листопад -1 р.

Косих Алла Никифорівна

Заслужений працівник культури України

Викладач вищої категорії,старший викладач, викладач хорових дисциплін КЗ "Рівненська дитяча музична школа №2" Керівник народного аматорського хору викладачів "Барви", керівник народного аматорського вокального ансамблю "Елегія"

Рокітенець Тамара Тихонівна
листопад -1 р.

Рокітенець Тамара Тихонівна

Заслужений працівник культури України

Викладач вищої категорії, викладач-методист, викладач з класу бандури КЗ "Рівненська дитяча музична школа №2"

Супонькіна Людмила Петрівна
листопад -1 р.

Супонькіна Людмила Петрівна

Заслужений працівник культури України, Кавалер Ордену «Княгині Ольги» ІІІ-го ступеня

Керівник народного ансамблю сучасного танцю «Едельвейс» КЗ "Рівненський міський палац культури"

 Назаренко Михайло Іванович
листопад -1 р.

Назаренко Михайло Іванович

Заслужений працівник культури України

Керівник народного хору «Горинь» КЗ "Рівненський міський палац культури"

Присяжненко Олена Сергіївна
листопад -1 р.

Присяжненко Олена Сергіївна

Заслужений працівник культури України

Керівник народного ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» КЗ "Рівненський міський палац культури"

Луцишина Людмила Іванівна
січень 2020 р.

Луцишина Людмила Іванівна

Заслужений працівник культури України

Викладач Рівненської дитячої музичної школи № 1 імені М.В .Лисенка

Рябунець Орися Іванівна
листопад -1 р.

Рябунець Орися Іванівна

Заслужений майстер народної творчості України

Завідувачка канцелярією Рівненської державної дитячої художньої школи імені А.І. Мартиненка

Мартиненко Артур Анатолійович
листопад 2017 р.

Мартиненко Артур Анатолійович

Заслужений працівник культури України

Директор комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І.Мартиненка»

Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіївна
листопад -1 р.

Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіївна

Лауреат Премії Кабінету Міністрів «За творчі досягнення», заслужений діяч мистецтв України

Керівник зразкового аматорського театру читця «Едельвейс» КЗ "Рівненський міський палац культури"

Фіськов Геннадій Миколайович
листопад -1 р.

Фіськов Геннадій Миколайович

Заслужений діяч мистецтв України

Керівник народного камерного оркестру «Бревіс» КЗ "Рівненський міський палац культури"

Гриценюк Роман Анатолійович
листопад -1 р.

Гриценюк Роман Анатолійович

Заслужений діяч мистецтв України

Керівник народного аматорського ансамблю бальних танців «Флеш» КЗ "Рівненський міський палац культури"